logo


     Spotkanie integracyjno - kulturalne w Skansenie, sierpień 2014
 
     22 sierpnia 2014 odbyło się spotkanie integracyjne w Ochli. Uczestnikami byli Seniorzy, osoby dotknięte chorobą Alzheimera oraz ich opiekunowie. W czasie spotkania starsi, ale wciąż aktywni Seniorzy integrowali się, mile spędzając dzień wypełniony atrakcjami. A w programie uczestnicy m.in. zwiedzali skansen, oglądając różne typy architektury ludowej czterech sąsiadujących ze sobą regionów etnograficznych. Brali udział w przygotowanych zabawach integracyjnych i konkursach - zdobywając nagrody i aplauz pozostałych uczestników. Posilali się przygotowanymi posiłkami: gorącą grochówką, pieczoną kiełbaską, słodkościami i owocami. Śpiewając, tańcząc, dowcipkując - przy wspólnej biesiadzie - seniorzy bawili się znakomicie. Przez cały dzień uczestnikom spotkania towarzyszyła wspaniała, słoneczna pogoda - umilając każdą, wspólnie spędzoną chwilę.
 

           
           
           
           

     Spotkanie zostało zorganizowane w zakresie realizacji zadania publicznego: Działania wspierające osoby starsze i rodziny dotknięte chorobą Alzheimera, z uzyskanego dofinansowania przez Miasto Zielona Góra. Serdecznie dziękujemy.

Kliknij na wybrane zdjęcie - pojawi się ono w oryginalnej wielkości na ekranie - kliknij na prawą stronę zdjęcia - przejdziesz do następnej fotografii - jeśli klikniesz na lewą stronę zdjęcia - powrócisz do poprzedniej fotografii.
 
→ powrót do Kroniki

 

Wszystkim, którzy zechcą wesprzeć naszą inicjatywę podajemy konto Stowarzyszenia:
Bank Zachodni WBK S.A. nr rachunku: 45 10901535 0000 0001 0584 9014