logo

     Zostańmy razem - edukacja, poradnictwo, wsparcie opiekunów osób dotkniętych chorobą Alzheimera. Zrealizowane w ramach uzyskanego dofinansowania przez Miasto Zielona Góra.
 
Piknik na "dzikiej Ochli" - spotkanie integracyjne.
 
     W czwartek 26 maja Seniorzy DDP Retro i Nestoria oraz opiekunowie, spędzili piękny dzień nad dziką Ochlą. Pogoda dopisała, od samego rana było słonecznie choć trzeba przyznać troszeczkę wietrznie. To jednak nie przeszkadzało nikomu w dobrej zabawie! A atrakcji nie brakowało. Były to między innymi konkursy, poszukiwanie skarbu, spacery, tańce i swawole przy ognisku. Przy tak aktywnym spędzaniu dnia, każdemu dopisywał apetyt, a było co pojeść! Ciasto własnego wypieku, gorąca grochóweczka, a także pieczona kiełbaska na ognisku! Każdy mógł wybrać dla siebie odpowiadającą mu formę spędzania czasu. Nasi Seniorzy po raz kolejny pokazali, że są pełni wigoru!

        

     W tej radosnej atmosferze odbyło się również spotkanie Grupy Wsparcia.

        

     Rodziny długie godziny spędziły na wspólnych rozmowach i miłej zabawie. Jak mówią uczestnicy:takie spotkania pozwalają im rozładować napięcie, zrelaksować się, ale przede wszystkim nabrać potrzebnego dystansu do przytłaczających ich problemów i codziennych trosk.

        

     Spotkanie mogliśmy zrealizować
dzięki uzyskanemu dofinansowaniu przez Miasto Zielona Góra
- za co w imieniu uczestników i członków Stowarzyszenia
składamy serdeczne podziękowania!

Kliknij na wybrane zdjęcie - pojawi się ono w oryginalnej wielkości na ekranie - kliknij na prawą stronę zdjęcia - przejdziesz do następnej fotografii - jeśli klikniesz na lewą stronę zdjęcia - powrócisz do poprzedniej fotografii.
 
→ powrót do Kroniki

 

Wszystkim, którzy zechcą wesprzeć naszą inicjatywę podajemy konto Stowarzyszenia:
Bank Zachodni WBK S.A. nr rachunku: 45 10901535 0000 0001 0584 9014